Clouduck Web Çözümleri

2018 yılından bu yana bireysel ve kurumsal olarak web hosting, domain, sunucu kiralama ve barındırma alanlarında müşterilerimize hizmetler sunduk. 2019 yılında kendi sunucularımız ile Türkiye’nin en büyük Datacenterlarından biri olan Netdirekt ile iş birliği yaparak kendi kabinlerimiz de Dedicated kiralama ve Sunucu barındırma hizmetleri sunmaya başladık.Müşterimizin öncelikle güvenliğini sağlamak için raid 50 özelliğini aktif ettik ve 2 disk kızağımızı yedeklemeler için ayırdık.Bu zamana kadar asla faturasız işlem yapmadık ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz.Çözüm sunan fikirlerin yanında olduk asla ucu tıkalı işleri desteklemedik. 7/24 elimizden geldiğince müşterilerimizin destek taleplerine ve telefonlarına cevap verdik.Bizim için en büyük değer samimiyettir. SSL Sertifikasında Sectico ile , DirectAdmin Panelde ise DirectAdmin ile ortak çalışmalar yaparak whmcs altyapısına en güncel modüllerimizi ekleyerek müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.Önceliklerimiz her zaman gelişime açık olan kadromuz ile bir üst basamağa çıkarak hem kurumsal anlamda hemde bireysellikte başarıya ulaşmaktır.Her türlü soru ve ihtiyaçlarınızı asla çekinmeden saat kaç olursa olsun bizleri arayarak sorabilirsiniz.

Network Çeşitliliği : Clouduck Web hosting, kesintisiz İnternet erişimini 3 farklı operatör ile yaptığı linkler ile sağlamaktadır. 2 farklı santral ( Konak , Hatay ) üzerinden Türk Telekom ile yine 2 farklı santral üzerinden Superonline erişimlerine ek olarak kendi yurtdışı bağlantılarımızı yapmak için dünyanın en büyük ilk 5 operatörü arasında yer alan Cogent üzerinden yaptığımız bağlantılar ile kesintisiz ve yedekli erişim sağlamaktayız.

Monitöring Çözümleri : Clouduck Network Ekibi, Clouduck’ın müşterilerine sunduğu kesintisiz internet erişiminin sürekliliği için network omurgasına ait tüm bileşenleri 7 gün 24 saat boyunca anlık olarak izlemektedir. Network altyapısında Sflow yazılımı ile gelen ve giden verinin takibi yapılmakta, Argus yazılımı ile de sunucu anlık olarak kontrol edilmektedir.

Aşağıda iletilen adresler üzerinden Web hosting, Cloud Server (VDS-VPS), Alan adı paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Web Hosting Paketlerini incelemek için TIKLA
Cloud Server (VDS-VPS) Paketlerini incelemek için TIKLA
Anasayfa
https://clouduck.com/index.php

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir